Cesta na Vřesinu přes Mexiko bude uzavřena 3 měsíce!

Možná jste už postřehli, že bude uzavřena cesta z Mexika na Vřesinu kvůli opravy mostu. Prvních 14 bude uzavírka pro veškerou dopravu včetně autobusů a záchranného systému, následně až do prosince pouze pro automobily. Připravte se tedy na dopravní komplikace, především v okolí stavby a také na linkách autobusů, které budou mít výluky.

Oficiální zpráva města Klimkovice:

Uzavírka silnice mezi místní částí Mexikem a obcí Vřesinou

MěÚ Klimkovice oznamuje, že od 4.9.2012 po dobu 90 dnů bude uzavřena silnice III/4693 v obci Vřesina v úseku mostu u zastávky BUS „Vřesina, u potoka“. Bude se jednat o úplnou uzavírku pro veškerou automobilovou dopravu mimo BUS, IZS s tím, že ve dnech od 4.9.2012 do 20.9.2012 (včetně) bude vyloučena i hromadná linková doprava BUS a IZS za těchto podmínek:
Doprava bude zajištěna linkou 910 679 Ostrava – Vřesina – Klimkovice – Olbramice – Zbyslavice ze zastávky „Klimkovice, Kult. dům“ přímo na zastávku „Ostrava, Poruba, Fakultní nemocnice“. V době svozu žáků a studentů do škol a zpět bude linka zajíždět do Vřesiny, tj. na točnu u zastávky „Vřesina, kaple“. Z tohoto důvodu bude upraven i jízdní řád.

Poněvadž nebude od 4.9.2012 do 20.9.2012 touto linkou zajištěna obsluha zastávky „Vřesina, Mexiko“, bude z místní části Mexiko do Klimkovic zabezpečen náhradní automobilový spoj (minibus) pro školní mládež dvěma spoji (6:50, 7:25) a po ukončení vyučování třemi spoji (13:00, 14:00 a 15:15) z Klimkovic (zastávek „Klimkovice, Kult. dům“ a „Klimkovice hřbitov“) zpět na Mexiko. Tyto spoje mohou využít všichni cestující.

Hledali jste
Novinky, Stavby , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *