Novobělská pouť

pout1

Dne 13. – 14. září 2014, při příležitosti svátku Povýšení sv. Kříže za podpory městského obvodu Nová Bělá, se koná novobělská pouť plná atrakcí vč. zajímavého programu. Není to daleko, dorazte.

Program a informace

Novobělská pouť – a je to tady!

Víkendový maraton zábavy zažijete 13. – 14. září v areálu autodopravy Kokeš a na okolních pozemcích. Můžete se těšit na kolotoče, atrakce, stánky, soutěže, vystoupení umělců i nefalšovaný pouťový karneval s překvapením. Pouť proběhne při příležitosti dne Povýšení svatého Kříže, kterému je zasvěcena novobělská kaple.

Snahou pořadatelů je navázat na několik poutí z počátku devadesátých let minulého století, pokusit se vytvořit tradici a přinést dvoudenní maraton zábavy pro celou rodinu . Účastí populárních umělců, dětských pořadů, soutěží a doprovodných akcí se snažíme připravit daleko přitažlivější program než mají podobné akce v okolí, pouze se stánkovým prodejem a kolotoči. Kromě celodenního provozu kolotočů, atrakcí a stánkového prodeje začíná sobotní i nedělní program ve 14hodin. Celá akce je pro návštěvníky zdarma.

V sobotu si děti zatančí s dětskou diskotékou, zabaví se s Klaunem Hopsalínem. Zatleskáme skvělému vystoupení zpěvačky Heidi. Uvidíme slezského písničkáře a harmonikáře Václava Fajfra. Populárními osobnostmi nás pobaví hlasový imitátor Petr Stebnický. Zažijeme množství soutěží pro děti i dospělé.

Od 20hodin vypukne za pouťový karneval. Do pozdních nočních hodin zahraje kapela HEC střídavě s diskotékou DJ R. Kuboše rádia Kiss Morava.

V nedělním odpoledním programu se děti pobaví s klauny. Zaujmou nás dovednosti Cirkusu trochu jinak. Vystoupí charizmatická rodinná kapela Marod se skvělými původními písničkami. Celý dvoudenní program uzavře strhující travesti show Divoké kočky s neotřelým novým vystoupením.

Naprostá NOVINKA !!! BOOSTER jediná adrenalinová atrakce v ČR, která vás vyveze do výšky třiceti metrů, to vše s množstvím dalších atrakcí. Např. malování na obličej, ukázky práce hasičů, jízdy na ponících a další.

Ušetřit můžete zakoupením oblíbených slevových kuponů, kde dostanete za 100Kč – jízdy na kolotoči, nápoj, jídlo, vstupenku na karneval…Vše v celkové hodnotě 200Kč.

Akce proběhne i za horšího počasí. Jeviště pro účinkující i prostory pro diváky jsou zastřešeny.

Pouť se koná za podpory městského obvodu Nová Bělá.

Těšíme se na setkání na Novobělské pouti.

Více informací na www.poute.artom.cz

Hledali jste
Novinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *