Hostinec U Feldů

Hostinec U Feldů
14 hlasů, 4.07 průměrné hodnocení (81% skóre)

Restaurace v lázeňském městě Klimkovice, s kvalitním výběrem jídla a sedmi druhy piva. V restauraci najdete kuřáckou i nekuřáckou část v rekonstruovaném interiéru historického domu na náměstí.

2014-12-12_12-33-31_881

Otevřeno Po - Čt 11-22, Pá, So 11-24, Ne 11-20 nebo dle domluvy a hostů

Adresa

Ulice Náměstí 68
Město Klimkovice
PSČ 742 83

Kontakty

Telefon +420 775 354 749
Email
Web www.ufeldu.cz
Hledali jste
Restaurace , , , , ,

6 komentářů


 1. – krásně zrekonstruovaný prostor domu na náměstí,
  – výborná kuchyně,
  – vhodné pro rodinnou nebo firemní oslavu, stejně jako pro posezení ve dvou
  – držím palce

 2. Mariana

  Moc dobré jídlo, příjemný prostor. Hlavně z domácích chipsů (donesli je teplé) jsem byla úplně nadšená :-).

 3. Jan Kolen

  Restaurace příjemná, bohužel ze čtyř jídel co jsme si objednali bylo u jednoho syrové nedopečené maso a s jednou objednávkou na nás obsluha úplně zapomněla.

 4. Irena

  “Kuchyně opravdu kvalitní a výborná, prostředí příjemné, díky obsluze bohužel nelze udělit lepší hodnocení. Slečna servírka s krátkými blond vlasy je v pořádku, což se nedá říct o zbytku obsluhujícího pánského personálu. Škoda, že kazí podniku jméno. Vzkaz pro majitele: až zlepšíte obsluhu, rádi se k Vám vrátíme… ”

 5. Zdeněk Malík

  Absolutní průser!!!! Jak v obsluze, tak v jídle!!! Kuchaře bych nechal zavřít!! Už nikdy do této restaurace nevkročíme my, ani nikdo z naších známých!! Hrůza a děs!!!!

 6. Kritici vždycky jsou a budou. Já jsem byl spokojen. Zkuste pátky nebo soboty udělat živou hudbu. Mám kamaráda, přímo rodáka z Klimkovic,natáhne tam lidi. Já mu dělám manažéra již 4 roky a to hlavně při akcích v Praze. Na jeho doporučení jsem navštívil Vaší restauraci a nevím, proč si někdo stěžuje. Je to u Vás super. Jmenuje se Jarda Voda a je to muzikální ďábel, hrají společně a kolegyní muziku pro všechny generace, což je jediné, co Vám tam chybí. Jinak fajn, není problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *